Tagasi
Kampaaniatingimused
1. Korraldaja

1.1 Kampaaniat korraldavad Duo Media Networks OÜ, registreeritud asukoht Tallinn, Tartu mnt 80, registrikood 16077430, e-post info@duomedia.tv ja Momentin Eesti OÜ registreeritud asukoht Tallinn, Siduri 3, 11313, registrikood 10958075, e-post momentineesti@momentin.ee (edaspidi: Korraldajad).

2. Kampaania ja kampaanias osalemise reeglid

2.1 Kampaania "Leffe kampaania" (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 04.06-18.06.2021 (edaspidi: Kampaania periood).

2.2 Kampaanias osalemiseks tuleb registreerida enda kontaktandmetega.

2.3 Kampaania kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad Eesti Vabariigi täisealised kodanikud. Kampaanias ei saa osaleda Postimees Grupp AS, Duo Media Networks OÜ ja Momentin Eesti OÜ töötajad.

2.4 Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajatele enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Kampaanias osaleda.

3. Auhind ja auhinna jagamine

3.1 Kampaanias loositakse välja vaheauhindadena 3x 1 kast Leffe Blond 0 alkoholivaba õlut, 3x 1 kast Leffe Bruine alkoholivaba õlut. Peaauhinnaks on 2 kasti Leffe Blond 0 alkoholivaba õlut, 2 kasti Leffe Bruine alkoholivaba õlut, 1 karp Belgia originaalõlleklaase ja 500-eurone E-Drinks kinkekaart. Lisaks saavad kõik kampaanias regiistreerujas 5% E-Drinks sooduskupongi (allahindlus ei laiene kampaaniatoodetele).

3.2 Loosimised toimuvad 12.06 ja 20.06.2021.

3.3 Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajatele enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajatel ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada e-posti või telefoni teel, või kui võitja pole auhinda vastu võtnud hiljemalt kuu jooksul alates teavitamise kuupäevast), mis ei ole tingitud Korraldajte süüst, ei vastuta Korraldajad Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.

3.4 Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita.

3.5 Auhindade üle andmisega seotud maksud tasub Momentin Eesti OÜ.

4. Muud tingimused

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötlevad Korraldajad tema isikundmeid vastavalt Postimees Grupp AS ja Duo Media Networks OÜ isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt siit). Kampaania raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajatele, annab Osaleja Korraldajatele nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2 Isikuandmeid säilitatakse 3 kuud alates kampaania võitja väljaselgitamisest.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajatel ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebilehe vahendusel.

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega "Leffe kampaania" käesolevates tingimustes toodud meiliaadressile info@duomedia.tv. Duo Media Networks OÜ lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.